دسته‌بندی نشده

ریموت

ریموت-12 copy

آیا همه ریموتها با هم سازگارند؟
به طور قطع خیر ، همه ریموتها با هم سازگار نیستند بهتر است که برای مطمئن بودن از مچ شدن ریموتتان به تابلو درب اتوماتیک از ریموت فابریک استفاده کنید و یا اگر از ریموتهای غیر فابریک استفاده نموده اید ، دقیقا همان مدل را تهیه نمایید. فرکانس و نوع کد هی هر ریموت متفاوت می باشد و امکان مچ نشدن ریموت ها به یکدیگر زیاد می باشد.
فرق ریموت فابریک و غیر فابریک چیست؟
ریموت فابریک ریموتی است که متعلق به کمپانی تولید کننده دستگاه مرکزی درب اتوماتیک است و معمولا مارک کمپانی تولید کننده روی آن هک شده است و ریموت غیر فابریک ریموتی است که به واسطه یک دستگاه گیرنده به مدار فرمان جک اتوماتیک درب متصل می گردد.
ریموت فابریک بهتر است یا ریموت غیر فابریک؟
قطعا ریموت فابریک . به دلیل امنیت بالاتر ، کیفیت بالا و ظاهر همگون تر به بقیه سیستم – اما همیشه شرایط به گونه ای نیست که ریموت فابریک را به غیر فابریک ترجیح داد-معمولا علت اصلی برتری ریموت غیر فابریک به ریموت فابریک ، قیمت بسیار مناسب ریموتهای غیر اصلی و قیمت گزاف ریموت اصلی می باشد. اما علتهای دیگری نیز هم وجود دارد ، تنوع زیاد ، امکان استفاده این ریموت برای چند سیستم دیگر و امکان استفاده از ریموتهای غیر قابل کپی و مطمئن تر
ریموت بلوتوثی چیست؟
نوعی ریموت است که اصطلاح بلوتوثی دارند و برای مچ کردن ریموت جدید ، نیاز به دستگاه مرکزی نیست و با به هم نزدیک کردن ریمو ت خام و ریموتی که از قبل کد شده می توان ریموت خام را به دستگاه مچ کرد.امنیت ریموتهایی که به وسیله ریموتهای بلوتوثی کد می شوند بالا نیست اما به وفور در بیشتر کلید سازی ها مجود میباشند.
ریموت هاپینگ چست؟
نوعی ریمو ت است که امنیت بالایی داشته و به نوعی غیر قابل کپی می باشند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *