دسته‌بندی نشده

درب های تلسکوپی

photo_2019-09-18_09-37-09

درب اتوماتیک تلسکوپی بر خلاف ظاهر ساده ای که دارد، با عملکرد بازشوی متفاوت نسبت به درب های کشویی اتوماتیک مزیت های بیشتری برای مشتریان ایجاد می نماید که از جمله می توان به بازشوی مفید بیشتر در رنج های مشابه درب های سنسوری کشویی ، بی صدا بودن در تمامی حالات باز شدن درب و هم چنین طراحی متفاوت از ۴ لت تا ۶ لت، متناسب بودن برای استفاده در ساختمان ها با کاربردهای متفاوت، دوام بالا، مصرف انرژی کم خود دستگاه و هم چنین جلوگیری از اتلاف انرژی سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعال در ساختمانها ، هزینه راه اندازی کم، راحتی استفاده توسط بهره برداران و کاربران در ساختمان ها را اشاره نمود.
درب های اتوماتیک کشویی تلسکوپی مناسب برای شرایطی هستند که نیاز به یک محل ورودی عریض احساس می شود ولی شرایط ساختاری محیط اجازه ایجاد چنین درب عریضی را نمی دهد. درحقیقت چنانچه ار یک دهانه کوچک نیاز به بازشوی بیشتری نسبت به درب کشویی فعلی وجود داشته باشد، از این نوع درب ها استفاده می شود.
درب اتوماتیک تلسکوپی,درب اتوماتیک, درب برقی,درب اتوماتیک شیشه ای, درب شیشه ای اتوماتیک, درب اتوماتیک اسلایدینگ,سرویس درب اتوماتیک,قیمت درب اتوماتیک, فروش درب اتوماتیک,خدمات درب اتوماتیک
جلوگیری از ورود هوا: توسط ۲ درب با سیستم کنترل دسترسی انجام می شود.
کنترل دسترسی: توسط یک کلید کنترل می شود و دارای سیستم کنترل تصویری است.
قفل سریع: با فشار دادن یک دکمه در فورآ بسته می شود و دیگر باز نخواهد شد.
اتوماسیون ساختمان: اتصال و ترکیب با سیستم موجود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *