دسته‌بندی نشده

جک ریلی سیماران

Footer-(16)

سیماران با تولید انواع جک های ریلی اتوماتیک در مدل های فراز5۰۰، فراز8۰۰، فراز۱5۰۰ در بازار ایران شناخته شده است. نام تجاری فراز برای انواع محصولات جک برقی تولید این برند ایرانی ثابت است و اعداد بعد از آن بیانگر قدرت موتور جک های ریلی میباشند.جک ریلی سیماران مدل ۱5۰۰ با قدرتی معادل ۱5۰۰ کیلوگرم مناسب برای درب های به طول ۹ متر میباشد. جعبه و بدنه ی خارجی فراز 1500 کاملا پوشیده بوده و آن را در برابر نفوذ آب و گرد و غبار کاملا مصنون است.
جک درب کشویی سیمارن مدل فراز 1500 با قابلیت جابجایی درب هایی با عرض 6 متر و حداکثر توان جابجایی تا 1500 کیلو گرم مناسب یرای جابجایی درب های صنعتی و پارکینگی بزرگ میباشد. تکنولوژی استفاده شده در تولید این جک از برند ایتالیایی پروتکو گرفته شده است و در واقع این جک ریلی ایرانی تنها نمونه جک ایرانی ریلی با کیفیت بسیار بالا در بازار میباشد. از مزایای استفاده از درب ریلی سیماران مدل 1500 داشتن خریدی موفق از برندی سرشناس و پکیجی کامل با ضمانت رسمی شرکت سیماران میباشد.
از مزایای اصلی جک ریلی سیماران داشتن حرکتی نرم و بیصدا میباشد ، با توجه به این حجم موتور و عرض 6 متری برای درب ها داشتن حرکتی بیصدا و نرم یک امتیاز ویژه محسوب میشود. نداشتن صدا در زمان باز بسته شدن نشانگر قدرت مناسب موتور جک ریلی سیمارن 1500 میباشد که با توجه به نصب اصولی بر طول عمر مفید این جک ریلی اتوماتیک می افزاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *